Szanowni Państwo!
Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaproponować Państwu komfortowe i tanie noclegi w Bydgoszczy. Staramy się zapewnić domową atmosferę i jak najwyższy standard mieszkalny jednocześnie oferując atrakcyjną cenę.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów wprowadzamy trzy standardy pobytu w kompleksie "PLANETARIUM".

Zapraszamy!


Wynajem mieszkań, pokoi na dni, tygodnie, miesiące.
Lokalizacja

Hotel "PLANETARIUM" (Miasteczko Noclegowe) zlokalizowany jest w dzielnicy Białe Błota bezpośrednio przy drodze krajowej nr 5.

Odległości:

centrum Bydgoszczy 7 km
czas dojazdu do centrum samochodem ok. 7 min, autobusem ok. 15min.


Kliknij na mapę poniżej (ustaw trasę dojazdu do nas, zobacz naszą lokalizację)
Mapa Polski Targeo
Powered by Targeo® | AutoMapa®


Sposoby dotarcia do hotelu autobusem miejskim:

z dworca PKP: A62 kierunek Błonie do końcowego przystanku linii, następnie przesiadka na A92. Wysiadka na trzecim przystanku w dzielnicy Białe Błota. Wariant I : z dworca PKS : Każdy autobus PKS jadący w kierunku Szubina , Żnina, Poznania, Białych Błot, Przyłęk . Jest to połączenie bezpośrednie o dużej częstotliwości kursowania. W dzielnicy Białe Błota należy wysiąść na drugim przystanku, przejść przez ulice i już jesteście Państwo na miejscu Wariant II :z dworca PKS: A52 kierunek Błonie do końcowego przystanku linii następnie przesiadka na A 92. Wysiadka na trzecim przystanku w dzielnicy Białe Błota. Jest to rozwiązanie alternatywne z centrum: bezpośredni dojazd autobusem nr A92 z najlepiej spod Centrum Handlowego REAL wysiadka na trzecim przystanku w dzielnicy Białe Błota.

Jak dojechać do nas z Torunia:

Najlepszy sposób to w centrum Torunia obrać kierunek Szczecin – Piła (nie na Bydgoszcz). Wyjedziecie Państwo na obwodnicę bydgoską unikając dzięki temu potrzeby przejechania przez centrum Bydgoszczy. Jadąc obwodnicą będziecie Państwo mijać Solec Kujawski. Po drodze będziecie Państwo napotykali znaki kierujące do Bydgoszczy. Nie zważajcie na to, cały czas podążajcie trasą na Szczecin. Dojeżdżając do węzła Konin – Bydgoszcz - Szczecin należy w dalszym ciągu jechać w kierunku Szczecina. Po około 10 km dojeżdżacie do drugiego węzła Poznań – Bydgoszcz- Szczecin. Wówczas należy skręcić w prawo w kierunku Bydgoszcz Centrum trasa nr 223. Po około 500 m od węzła w dzielnicy Białe Błota należy skręcić w prawo w ul. Czerską i od razy ponownie w prawo w drogę równoległą do drogi nr 223 ( wzdłuż sklepu Chata Polska i pizzerii). Jadąc dalej prosto ok 200m dojeżdżacie Państwo do PLANETARIUM.

Jak dojechać do nas z Poznania:

Podróżując z Poznania dojedziecie Państwo do węzła Bydgoszcz – Szczecin – Toruń. Należy wybrać kierunek Bydgoszcz Centrum trasa 223.Po około 500 m od węzła w dzielnicy Białe Błota należy skręcić w prawo w ul. Czerską i od razy ponownie w prawo w drogę równoległą do drogi nr 223 ( wzdłuż sklepu Chata Polska i pizzerii). Jadąc dalej prosto ok 200m dojeżdżacie Państwo do PLANETARIUM.

Jak dojechać do nas ze Szczecina:

Podróżując ze Szczecina drogą krajową nr 10 wybierają Państwo kierunerk na Warszawę. Jadąć tą drogą dojedziecie Państwo do węzła Bydgoszcz – Poznań – Toruń w Białych Błotach. Należy wtedy wybrać kierunek Bydgoszcz Centrum trasa 223. Po około 500 m od węzła w dzielnicy Białe Błota należy skręcić w prawo w ul. Czerską i od razy ponownie w prawo w drogę równoległą do drogi nr 223 (wzdłuż sklepu Chata Polska i pizzerii). Jadąc dalej prosto ok 200m dojeżdżacie Państwo do PLANETARIUM

Nasz adres:

Planetarium
ul. Szubińska 87F
86-005 Białe Błota (koło Bydgoszczy)
5 min. do centrum Bydgoszczy

recepcja główna:        695 777 324
52 581-50-04

recepcja pomocnicza: 601 919 805
695 777 324
52 581-50-65

E-mail:    noclegiplanetarium@onet.plCopyright © 2010 Planetarium
fastlan.pl